Co je Magic-Fire od Safretti?

Magic-Fire je elektrický krb, jehož působivý efekt plamene je vytvářen propracovaným sytémem nastavení osvětlení na stoupající jemnou vodní páru. Hořáky jsou vybaveny zásobníky s vodou, která se zahříváním odpařuje a osvětlením mlhy vzniká skutečně magický a živý efekt kouře / plamene.

Vlastnosti

· Oheň nerozeznatelný od skutečného, nehrozí Vám žádný požár
· Princip využívá vodu
· Bezpečné pro děti
· Nevyžaduje komín
· Vytváří zdravé klima v místnosti
· Jen zapojit a je to
· Nekonečný oheň pomocí modulárního systému
· Nastavitelné plameny
· Dálkové ovládání a Bluetooth
· Výrobek splňuje požadavky platné směrnice EU

Bezpečnost

Pravidla týkající se nekonrolovatelného ohně byla v posledních letech zpřísněna. Bezpečnost je na prvním místě. Náš Magic-Fire nemá s těmito pravidly žádný problém. Nevzniká žádný oheň, tudíž není potřeba ani žádná kontrola, protože nevzniká žádné riziko. Elektrické krby Magic-Fire jsou v souladu s pravidly platné směrnice EU. A navíc plusem celého systému je, že uvolňující se pára napomáhá zlepšit klima v každém vnitřním prostředí. Zvyšuje se i vlhkost v místnosti což má pozitivní vliv na zdraví člověka. Stručně řečeno: naše magické plameny jsou nejen bezpečné, ale přispívají také ke zdravému klimatu!

Pokud dáváte přednost reálnému a přitom bezpečnému ohni, pak můžete navštívit stránky, které nabízí bio-ethanolové krby, též produkce Safretti krbů: www.palac-krbu.cz

Mistero

Mistero Magic-Fire je elektrický krb, jehož hořáky jsou založeny na bázi vody. Voda je do zásobníků doplňována ručně či automaticky. Automaticky znamená, že celý systém napojíte hadičkou 6 mm. na vodní řád. Do celého systému musíte začlenit i nepostradatelný filtr na vodu, který Vám prodlouží životnost všech součástek celého vodního systému. Odpařovač založený na ultrazvukové technologii mění vodu na velmi jemnou páru, jež je vháněna na speciálně podsvícené lampy. Osvětlením mlhy se vytváří reálný efekt plamene a kouře nerozeznatelného od skutečného.

Více info >

Incanto

Incanto je Magic-Fire Mistero (viz popis Mistero) opatřen černou kovovou konstrukcí - schránkou pro snadnou vestavbu do konkrétního projektu v místnosti.Více info >

Zhotovení na zakázku

Přizpůsobená řešení Magic-Fire přáním bytových designerů a architektů.

Více info >

Pár příkladů pro zvídavé návštěvníky našeho webu

+420 703 600 020