Magic-Fire Incanto

by Safretti

Incanto je Magic-Fire Mistero (viz popis Mistero) opatřen černou kovovou konstrukcí - schránkou pro snadnou vestavbu do konkrétního projektu v místnosti

Vlastnosti

· Oheň nerozeznatelný od skutečného, nehrozí požár
· Princip využivá vodu
· Bezpečné pro děti
· Nevyžaduje komín
· Vytváří zdravé klima v místnosti
· Jen zapojit a je to
· Nekonečný oheň pomocí modulárního systému
· Nastavitelné plameny
· Dálkové ovládání, Bluetooth
· Výrobek splňuje požadavky platné směrnice EU

Bezpečnost

Pravidla týkající se nekonrolovatelného ohně byla v posledních letech zpřísněna. Bezpečnost je na prvním místě. Náš Magic-Fire nemá s těmito pravidly žádný problém. Nevzniká žádný oheň, tudíž není potřeba ani žádná kontrola, protože nevzniká žádné riziko. Elektrické krby Magic-Fire jsou v souladu s pravidly platné směrnice EU. A navíc plusem celého systému je, že uvolňující se pára napomáhá zlepšit klima v každém vnitřním prostředí. Zvyšuje se i vlhkost v místnosti což má pozitivní vliv na zdraví člověka. Stručně řečeno: naše magické plameny jsou nejen bezpečné, ale přispívají také ke zdravému klimatu!

Pokud dáváte přednost reálnému a přitom bezpečnému ohni, pak můžete navštívit stránky, které nabízí bio-ethanolové krby, též produkce Safretti krbů: www.palac-krbu.cz

Incanto

Incanto je Magic-Fire Mistero (viz popis Mistero) opatřen černou kovovou konstrukcí - schránkou pro snadnou vestavbu do konkrétního projektu v místnosti.

Standardně je dodáván v kovové konstrukci se zadní deskou. Ocelový plech je upravený černou práškovou barvou.

Incanto s rámem

Incanto s černým rámem je dodáván jako kovová konstrukci se zadní deskou. Ocelový plech je upravený černou práškovou barvou.

Incanto ST (see through)

Incanto ST je model s průhledem dvou delších protilehlých stran. V tomto provedení se může Incanto použít jako room divider - tedy krb vhodný k rozdělení prostoru na dvě části.

Available Incanto Fireplaces

The following types/sizes are available as standard:

+420 703 600 020